2017 m. gruodžio 1 d., penktadienis

Logika nuves tave nuo A iki B. Vaizduotė visur.ĮJUNK ŠVIESĄPiešinys: AUTOPORTRETAS 2012 m


               Yra situacijų, kurių sprendimai savaimę aiškūs, tačiau kol nepaskaitau raidžių kurios sudėlioja žodį  įjungdamos vidinį balsą tol kažkaip "savaimę aiškūs" sprendimai ir glūdi ten kažkur giliai neatskleisti, neišspręsti . Vėliau vis dauginasi ir tampa sunkesni. Dabar banaliai pasikartosiu daugelio „YOU CAN DO IT AND JUST DO IT“ autorių iki kaulų čiulpų pabodusius žodžius, kuriuos savame rašte perteikiu per savo natūralų pajautimo filtrą: kiekvienas savo žemės plotelyje ESAME dabarties veiksmas. Turiu 24 valandas per parą ir paanalizavau savaip kaip esame ne tuo kuo esame, nes esame ne ten kur vidinis KOMPASAS nurodo krypti.  Arba tiesiog neturime stiprybės priimti nepalankiai susiklosčiusias situacijas tokias kokios jos yra šiai dienai . Tad daugelis jaučia įtampą ir nerimą viduje dėl to, kad gyvenimas natūraliai sunkus. Tačiau nuo mūsų priklauso ar mokame patirti gyvenimą įvairiai ar mums yra patogiau matyti tik vieną spalvą, vieną jo pusę. Kiekvienas iš mūsų turime balsą, kuris mintį jungia prie kitos minties ir dėlioja jas savitai. Rašau apie balsą, kuris  tavo vaizdinius sužadina originaliai, bet realybėje, dažnai, niekas slypinčio originalumo nepastebi, nes noras veikti užgniaužtas atidėjime į dar neišaušusią dieną. Einšteinas yra pasakęs vieną frazę, kuri tinka mano asmeniniam tiesos suvokimui: "Logika nuves tave nuo A iki B. Vaizduotė visur." Svarbu  ugdyti  norą  suvokti, pripažinti save tokį koks ESI šiuo metu, kur ESI, kokį veiksmą atlieki ESAMAM laike. Yra daugybę būdų įsiklausyti viduje kalbančio balso ir pasikliauti savo patirtimi. Juk mes keičiames informacija kiekvieną dieną, bet ar mes atskiriame vertingus signalus iš alinančio ir blaškančio triukšmo?

PIEŠINYS: JAUSMAI 2011 m


                  Visoje įvairiapusiškai blaškančioje erdvėje svarbu sudėlioti savo prioritetus ir leisti prabilti savotiškiems ir individualiems jausmams . Mano tiesai, svarbu pajausti visu savo kūnų, visu savo protu ir dvasia, visu savo vidumi kas tave sudaro. Paklausti savęs: Kam aš? Kokia funkciją atlieku? Ar dėl mano veiksmų atliekamų dabar nebus skriaudos ateičiai? Ar mano žodžiai neskambės kitam žmogui penkis metus atsiminimuose? Visi klystame. Vieni dažnai, kiti rečiau. Tačiau, yra kai kurios klaidos daromos tiek  kartų, kol suvoki, kad  klaidų darymo įprotis yra ne kas kitas tik žmogiška savisauga . Dažna frazė, kad klysti yra žmogiška suteikia galimybę dažnai visą priraizgytą gumulą nurašyti jaunatviškam maksimalizmui. Šioje situacijoje svarbu  nepasiklysti klaidų labirinte ir nenuplauti guodžiamaisiais žodžiais ir delniukų patapšnojimais, o spręsti čia ir esamajame laike.  Patapšnojimas per petį paguodžia tik patapšnotoją, kuris guodžia. Tikras GUODĖJAS pažadina poreikį atrasti priežastį,  išmoko matyti realius įpročius, kurie kišą koją tolimesniems veiksmams. Šis poreikis yra tikrasis guodėjas. Šis guodėjas nebus švelnus padarėlis. Tikri guodėjai yra tokie kokie jie yra. Be cukraus ir pabarstukų. Realybė, dažnai temperatūros neturi.  Tu įdomus tik sau ir užsiėmimą  atsiunčia ne amūro strėlė, ne ponas DIEVAS iš bėdos reikalo, ne princesė ant balto žirgo ir net ne princas, ne koledžas ir net ne mokyklos suolas.  Dėlioju mintį apie motyvaciją susidomėti objektais, kurie sudaro tavo dabarties rezultatą. Tavęs niekas neprivalo pastūmėti, tave guosti, tau kažką duoti, dovanoti. Tavęs niekas neprivalo įkvėpti. Tavęs niekas neprivalo laikyti kažkuo nepakeičiamu. Tau pasaulis nieko neskolingas. Tarp kitko, tu irgi neprivalai niekam įsipareigoti, padėti, neprivalai mylėti ir dovanoti savo laiką už ačiū.  Rašant apie savęs realizaciją ir trumpą stotelę tarp per daug ir per mažai,  tam daug išvedžiojimų nereikia. Paprastai ir aiškiai tariant: kiekvienas veiksmas turi atoveiksmį. Dar paprasčiau: TU ESI MOTYVACIJA. TU ESI ĮKVĖPIMAS. TU ESI TAI KOKĮ PROCESĄ ATLIEKI ESAMAM LAIKE. 

PIEŠINYS: RYŽTAS 2017 m

                   
                    Kai kas parduoda talentą tam, kad gyventų, kai kas perka žinojimą tam, kad  taptų turtingesnis patirtimi , o gal net ir tam, kad įkvėptų kitas kartas. Kažkas renkasi nekomfortišką sprendimą, kuris  skatina žvelgti į situacijas proaktyviai. Kiekvienas sprendimas yra veiksmas, o ne galimybė ieškoti kaltės. Manau, kad kiekvienas turime NORĖTI išlaikyti vidinį NORĄ mokytis, domėtis ir gilintis esamose pareigose, esamose studijose, mokyklos suole. Lygiai taip pat bendraujant su žmogumi, jo klausant.  Kiekvienas veiksmas veda prie rezultato to kam dabar savo motyvaciją eikvoji. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą